شرکت تکمیل تهران

پرینت

در باره ما

مجموعه توليدي صنعتي بافت رهبر از اوايل دهه سي هجري شمسي با تلاش و پشتكار حاج شكور رهبر فرخوي پايه گذاري گرديد و با ارائه  اولين محصول توليدي خود در بخش پارچه هاي گردباف وارد صنعت نساجي گرديد و توانست با همت خود و علاوه بر جلوگيري از وابستگي اين بخش از صنعت نساجي به خارج ، ايجاد اشتغال براي هموطنان خود نمايد.
مجموعه بافت رهبر در ادامه با كمك فرزندان علاوه بر توليد انواع پارچه هاي گردباف در توليد پارچه هاي تخت و جوراب نيز فعاليت خود را گسترش داده و هم اكنون نيز فعاليت گروه در قالب شركت تكميل پارچه تهران با مديريت مسعود رهبر فرخوي در بخش بافت انواع پارچه هاي گردباف رنگرزي و چاپ و تكميل به صورت گسترده ادامه دارد.
شركت تكميل پارچه تهران يكي از شركتهاي نسبتا بزرگ نساجي در محدوده غرب تهران محسوب ميگردد . اين شركت در جاده مخصوص شهرك استقلال خيابان غلامرضا جلال روبروي صنايع آموزشي پلاك 103 واقع گرديده است.
فرايند توليد در شركت تكميل پارچه تهران بدين ترتيب مي باشد . مواد اوليه در شكل انواع نخ براي عمليات بافندگي و انواع پارچه خام جهت عمليات رنگرزي و تكميل به كارخانه وارد شده و خروجي كارخانه انواع پارچه تكميل شده ميباشد.
Powered by PARS DATA